UA
RU
Оформити підписку
Вхід в кабінет
Онлайн
ТБ програма
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Спорт
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Онлайн
ТБ програма
Спорт
Еще
Оформити підписку
UA
RU
ТВ програма
Пн
13 тра.
Вт
14 тра.
Ср
15 тра.
Чт
16 тра.
Пт
17 тра.
Сб
18 тра.
Нд
19 тра.
Пн
20 тра.
Сьогодні
21 тра.
Зараз
Ср
22 тра.
Чт
23 тра.
Пт
24 тра.
Сб
25 тра.
Нд
26 тра.
Пн
27 тра.
Вт
28 тра.
Ср
29 тра.
Чт
30 тра.
Пт
31 тра.
Сб
01 чер.
Нд
02 чер.
Всі канали
1+1 Україна
2+2
TET
1+1 Марафон
Comedy Central
ПЛЮСПЛЮС
Квартал TV
Бігуді
Спорт
Уніан-ТБ
Рада
Суспільне Культура
Перший HD
Суспільне Новини
Суспільне Крим
Суспільне Ужгород
06:00
Мольфар-2
06:30
Сніданок з 1+1
09:30
Одруження наосліп
13:10
Ловець снів
16:00
Міняю жінку
17:50
Говорить вся країна
20:00
Центральна лікарня
22:00
Доктор Хаус - 3
01:45
Життя відомих людей
02:30
Одруження наосліп
05:30
Мольфар-2
06:00
Шалені перегони
07:45
Т/с CSI: Місце злочину
09:20
Т/с CSI: Місце злочину
12:05
Загублений світ
14:05
Х/ф Завтра не помре ніколи
16:20
Х/ф І цілого світу замало
19:00
Х/ф Помри, але не зараз
21:45
Х/ф Королі вулиць
23:50
Т/с Звичайна людина
01:45
Їмо за 100
02:45
Загублений світ
04:15
ДжеДАІ. Воїни доріг
06:00
Батько рулить
08:00
Панянка-Селянка
10:00
Супер Шістка
12:00
Баффі - винищувачка вампірів
16:00
Дім моєї мрії
18:00
Скажені сусіди 2
20:00
Кохання та інші негаразди
22:00
Кінґсмен: Золоте кільце
00:40
Одного разу під Полтавою
01:40
Танька і Володька
02:10
Одного разу під Полтавою
03:00
Танька і Володька
03:25
Одного разу під Полтавою
03:50
Країна У 2.2
04:35
Вечірка
05:25
Одного разу під Полтавою
05:50
Козаки. Футбол
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Парад найбільших незграб
07:40
Беккер
09:20
Фрейзер
10:10
Усі ненавидять Кріса
11:00
Теле-тато у відставці
12:40
Незграба
14:20
Дар’я
16:00
Усі ненавидять Кріса
16:50
Фрейзер
17:40
Парад найбільших незграб
18:30
Незграба
20:10
Беккер
21:50
Парад найбільших незграб
23:05
Південний Парк
00:45
Ріно 911
02:05
Трудоголікі
03:25
Кі і Піл
04:25
Дар’я
05:05
Шоу Рена та Стімпі
06:00
Корисні підказки
06:40
М/с «Світ чекає на відкриття»
07:00
М/с «Волохатий блог»
07:15
М/с «Елвін і бурундуки»
08:35
М/с «Сонік Бум»
09:05
М/с « Барбі - трохи магії»
09:35
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
10:15
М/с «Крихітка Кро»
10:30
М/с «Супер Крила»
11:00
М/с «Маленьке містечко»
11:40
М/с «Чаггінгтон»
12:10
М/с «Хоробрі зайці»
12:30
М/с «Блупіс»
12:35
М/с «Гас - крихітний лицар»
13:00
М/с «Зак Шторм»
13:30
М/с «Диностер»
13:55
М/с «СуперСінги: рятівники проти руйначів Кабума»
14:00
М/с «Сантьяґо та його моря»
14:25
М/с «Смурфики»
14:50
М/с «Еббі Хетчер»
15:15
М/с «Щенячий патруль»
16:15
М/с «Рейнбоу Хай»
16:20
М/с «Будинок з сюрпризом»
16:25
М/с « Барбі - трохи магії»
16:50
М/с «Елвін і бурундуки»
17:45
М/с «Супер Крила»
18:10
М/с «Сантьяґо та його моря»
18:40
М/с «Щенячий патруль»
19:40
М/с «Смурфики»
20:00
М/с «Гас - крихітний лицар»
20:30
М/с «Еббі Хетчер»
21:00
М/с «Леді Баг і Супер Кіт»
21:50
М/с «Диностер»
22:15
М/с «Дикі Скрічери»
22:40
М/с «Сонік Бум»
23:00
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
23:30
М/с «Фьюжн Макс»
00:00
Знімала мама
02:25
Світ чекає на відкриття
02:45
Казка з татом
04:40
Корисні підказки
05:50
Казка з татом
06:00
Одного разу під Полтавою
07:05
Країна У
08:05
Якщо чесно
10:05
Одного разу під Полтавою
11:05
Танька і Володька
12:05
Розсміши коміка
13:00
Ліга сміху
15:05
Ігри приколів
16:00
Готель Галіція
17:00
Одного разу під Полтавою
18:00
Одного разу під Полтавою
19:00
Якщо чесно
21:00
Вечірній квартал
23:00
Ліга сміху
00:25
Київ Вечірній
02:15
Зірконавти
03:05
Байрактар NEWS
03:35
Готель Галіція
04:25
Одного разу під Полтавою
05:15
Розсміши коміка
06:00
Сімейні мелодрами
07:00
Сніданок з 1+1
09:30
Сімейні мелодрами
12:40
Т/с «Заборонений плід»
15:30
Говорить Україна
18:00
Т/с «Сила кохання Феріхи»
20:00
Т/с «Заборонений плід»
22:40
Говорить Україна
23:45
Т/с «Щоденники темного»
02:10
Т/с «Хостел»
04:30
Сімейні мелодрами
05:45
Телемагазин
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua