UA
RU
Оформити підписку
Вхід в кабінет
Онлайн
ТБ програма
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Спорт
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Онлайн
ТБ програма
Спорт
Еще
Оформити підписку
UA
RU
ТВ програма
Пн
22 кві.
Вт
23 кві.
Ср
24 кві.
Чт
25 кві.
Пт
26 кві.
Сб
27 кві.
Нд
28 кві.
Пн
29 кві.
Вт
30 кві.
Ср
01 тра.
Чт
02 тра.
Пт
03 тра.
Сьогодні
04 тра.
Зараз
Нд
05 тра.
Пн
06 тра.
Вт
07 тра.
Ср
08 тра.
Чт
09 тра.
Пт
10 тра.
Сб
11 тра.
Нд
12 тра.
Всі канали
1+1 Україна
2+2
TET
1+1 Марафон
Comedy Central
ПЛЮСПЛЮС
Квартал TV
Бігуді
Спорт
Уніан-ТБ
Рада
Суспільне Культура
Перший HD
Суспільне Новини
Суспільне Крим
Суспільне Ужгород
06:00
Одруження наосліп
06:30
Життя відомих людей
06:35
Продовження роду
10:35
Коло омани
19:00
Все одно ти будеш мій
23:00
Вечірній квартал 2024
01:00
Світ навиворіт
02:45
Одруження наосліп
06:00
ДжеДАІ. Воїни доріг
08:40
Загублений світ
13:30
Х/ф Мій батько – злочинець
15:10
Х/ф Командир ескадрильї
17:05
Х/ф Супершпигун
19:00
Х/ф Джек Райан: Теорія хаосу
21:00
Х/ф Макс Пейн
22:55
Х/ф Безодня
02:10
Рашизм. Історія хвороби 01:31
03:40
Загублений світ
04:30
ДжеДАІ. Воїни доріг
06:00
Мультфільми
06:35
Ліно
08:20
Шпигуни під прикриттям
10:10
Вперед і вгору
11:55
Братик ведмедик
13:30
Братик ведмедик 2
14:50
Книга життя
16:35
Гуллівер повертається
18:20
Мандри Гуллівера
20:00
Двоє: я та моя тінь
22:00
Україна неймовірних людей
23:50
Казки на ніч
01:35
Одного разу під Полтавою
02:30
Країна У 2.2
02:55
Одного разу під Полтавою
03:20
Танька і Володька
03:45
Одного разу під Полтавою
04:10
Танька і Володька
04:35
Одного разу під Полтавою
05:00
Країна У 2.2
05:25
Одного разу під Полтавою
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Парад найбільших незграб
07:40
Незграба
10:10
Усі ненавидять Кріса
13:30
Беккер
16:00
Парад найбільших незграб
17:40
Незграба
19:20
Беккер
21:50
Парад найбільших незграб
23:05
Південний парк
00:45
Ріно 911
02:05
Трудоголікі
03:25
Кі і Піл
04:25
Дар’я
05:15
Шоу Рена та Стімпі
06:00
Корисні підказки
06:40
М/с «Світ чекає на відкриття»
07:00
М/с «Волохатий блог»
07:15
М/с «Губка боб»
08:10
М/с «Елвін і бурундуки»
08:35
М/с «Сонік Бум»
09:05
М/с «Лего друзі: Нова глава»
09:35
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
10:15
М/с «Крихітка Кро»
10:30
М/с «Супер Крила»
11:00
М/с «Пес Патрон»
11:05
М/с «Маленьке містечко»
11:40
М/с «Чаггінгтон»
12:10
М/с «Хоробрі зайці»
12:30
М/с «Блупіс»
12:35
М/с «Гас - крихітний лицар»
13:00
М/с «Філлі Фантазія: Академія чарів»
13:30
М/с «Диностер»
13:55
М/с «КазУм-Кідс Гардієнз»
14:00
М/с «Сантьяґо та його моря»
14:25
М/с «Гігантозавр»
15:15
М/с «Щенячий патруль»
16:10
М/ф «Льодовиковий період»
17:30
М/ф «Двоє друзів та борсук»
19:00
М/ф «Кроляча академія: Великодня місія»
20:30
М/с «Леді Баг і Супер Кіт»
21:25
М/с «Елвін і бурундуки»
22:15
М/с «Дикі Скрічери»
22:40
М/с «Сонік Бум»
23:00
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
23:30
М/с «Фьюжн Макс»
00:00
Знімала мама
02:25
Світ чекає на відкриття
02:45
Казка з татом
04:40
Корисні підказки
05:50
Казка з татом
06:00
Одного разу під Полтавою
08:05
Країна У
10:05
Танька і Володька
12:05
Розсміши коміка. Діти
13:45
Ліга сміху
15:45
Танька і Володька
17:10
Одного разу під Полтавою
18:10
Одного разу під Полтавою
19:10
Ігри приколів
21:00
Жіночий квартал
23:50
Ліга сміху
02:45
Розсміши коміка
03:30
Байрактар NEWS
04:00
Країна У
04:25
Одного разу під Полтавою
05:15
Розсміши коміка
06:00
Сімейні мелодрами
09:30
Одруження наосліп
14:30
Сімейні мелодрами
17:00
Т/с «Величне століття.Роксолана»
23:00
Сімейні мелодрами
01:00
Т/с «Щоденники темного»
02:10
Т/с «Хостел»
04:30
Сімейні мелодрами
05:45
Телемагазин
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua