UA
RU
Оформити підписку
Вхід в кабінет
Онлайн
ТБ програма
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Спорт
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Онлайн
ТБ програма
Спорт
Еще
Оформити підписку
UA
RU
ТВ програма
Пн
15 кві.
Вт
16 кві.
Ср
17 кві.
Чт
18 кві.
Пт
19 кві.
Сб
20 кві.
Нд
21 кві.
Пн
22 кві.
Вт
23 кві.
Ср
24 кві.
Чт
25 кві.
Сьогодні
26 кві.
Зараз
Сб
27 кві.
Нд
28 кві.
Пн
29 кві.
Вт
30 кві.
Ср
01 тра.
Чт
02 тра.
Пт
03 тра.
Сб
04 тра.
Нд
05 тра.
Всі канали
1+1 Україна
2+2
TET
1+1 Марафон
Comedy Central
ПЛЮСПЛЮС
Квартал TV
Бігуді
Спорт
Уніан-ТБ
Рада
Суспільне Культура
Перший HD
Суспільне Новини
Суспільне Крим
Суспільне Ужгород
06:00
Єдині новини
06:30
Сніданок з 1+1
09:30
Ловець снів
12:35
Мольфар-2
17:40
Світ навиворіт-14. Колумбія
20:00
Кінг-Конг
23:45
План втечі
01:55
Одруження наосліп
06:00
Помста природи
06:40
Т/с Опер за викликом-5
08:40
Т/с CSI: Місце злочину
11:15
Т/с CSI: Місце злочину
13:05
Загублений світ
15:15
Х/ф Сьомий син
17:10
Х/ф Пограбування по-італійські
19:30
Х/ф Ланцюгова реакція
21:30
ПРЕМ'ЄРА! Т/с Переслідуючи вогонь
01:10
Х/ф Атоміка
02:40
Рік. Харківщина
04:15
Загублений світ
05:05
ДжеДАІ. Воїни доріг
06:00
Панянка-Селянка
10:00
Я люблю Україну
11:50
Клара та Чарівний Дракон
13:35
Лука
15:25
Гора між нами
17:25
До зустрічі з тобою
19:35
Австралія
22:35
Ванільне небо
01:10
Підняти перископ
02:05
Країна У 2.2
02:30
Одного разу під Полтавою
02:55
Танька і Володька
03:20
Одного разу під Полтавою
04:35
Танька і Володька
05:00
Одного разу під Полтавою
05:25
Країна У 2.2
05:50
Козаки. Футбол
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Помста природи
00:00
Південний парк
00:50
Ріно 911
02:10
Трудоголікі
03:30
Кі і Піл
04:30
Дар'я
05:15
Шоу Рена та Стімпі
06:00
Корисні підказки
06:40
М/с «Світ чекає на відкриття»
07:00
М/с «Волохатий блог»
07:10
Нескорені міста
07:15
М/с «Елвін і бурундуки»
08:35
М/с «Сонік Бум»
09:05
М/с «Лего друзі: Нова глава»
09:35
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
10:15
М/с «Крихітка Кро»
10:30
М/с «Супер Крила»
11:00
М/с «Маленьке містечко»
11:40
М/с «Чаггінгтон»
12:10
М/с «Хоробрі зайці»
12:30
М/с «Бабілунс»
12:35
М/с «Гас - крихітний лицар»
13:00
М/с «Філлі Фантазія: Академія чарів»
13:30
М/с «Диностер»
13:55
М/с «КазУм-Кідс Гардієнз»
14:00
М/с «Сантьяґо та його моря»
14:25
М/с «Смурфики»
14:50
М/с «Еббі Хетчер»
15:15
М/с «Щенячий патруль»
16:15
М/с «Рейнбоу Хай»
16:20
М/с «Будинок з сюрпризом»
16:25
М/с «Лего друзі: Нова глава»
16:50
М/с «Елвін і бурундуки»
17:45
М/с «Супер Крила»
18:10
М/с «Сантьяґо та його моря»
18:40
М/с «Щенячий патруль»
19:40
М/с «Смурфики»
20:00
М/с «Гас - крихітний лицар»
20:30
М/с «Еббі Хетчер»
21:00
М/с «Леді Баг і Супер Кіт»
21:50
М/с «Диностер»
22:15
М/с «Дикі Скрічери»
22:40
М/с «Сонік Бум»
23:00
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
23:30
М/с «Фьюжн Макс»
00:00
Знімала мама
02:25
Світ чекає на відкриття
02:45
Казка з татом
04:40
Корисні підказки
05:50
Казка з татом
16:40
Закохай мене, якщо зможеш
00:00
Століття Якова
03:50
Помста природи
05:15
Мишоловка для кота
06:00
Сімейні мелодрами
07:00
Сніданок з 1+1
09:30
Сімейні мелодрами
12:40
Т/с «Заборонений плід»
15:30
Говорить Україна
18:00
Т/с «Сила кохання Феріхи»
20:00
Т/с «Заборонений плід»
22:40
Т/с «Медіум»
23:30
Т/с «Щоденники темного»
02:10
Т/с «Хостел»
04:30
Сімейні мелодрами
05:45
Телемагазин
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua