UA
RU
Оформити підписку
Вхід в кабінет
Онлайн
ТБ програма
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Спорт
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Онлайн
ТБ програма
Спорт
Еще
Оформити підписку
UA
RU
ТВ програма
Пн
29 кві.
Вт
30 кві.
Ср
01 тра.
Чт
02 тра.
Пт
03 тра.
Сб
04 тра.
Нд
05 тра.
Пн
06 тра.
Вт
07 тра.
Сьогодні
08 тра.
Зараз
Чт
09 тра.
Пт
10 тра.
Сб
11 тра.
Нд
12 тра.
Пн
13 тра.
Вт
14 тра.
Ср
15 тра.
Чт
16 тра.
Пт
17 тра.
Сб
18 тра.
Нд
19 тра.
Всі канали
1+1 Україна
2+2
TET
1+1 Марафон
Comedy Central
ПЛЮСПЛЮС
Квартал TV
Бігуді
Спорт
Уніан-ТБ
Рада
Суспільне Культура
Перший HD
Суспільне Новини
Суспільне Крим
Суспільне Ужгород
06:00
Мольфар-2
06:30
Сніданок з 1+1
09:30
Одруження наосліп
13:10
Ловець снів
16:00
Міняю жінку
18:05
Говорить вся країна
20:15
Центральна лікарня
22:15
Доктор Хаус - 3
02:00
Одруження наосліп
03:15
Мольфар-2
06:00
Т/с Опер за викликом-6
08:00
Т/с CSI: Місце злочину
09:50
Т/с CSI: Місце злочину
12:20
Загублений світ
15:15
Х/ф Без обличчя
18:00
Т/с Опер за викликом-6
19:55
Т/с Звичайна людина
23:40
Т/с Опер за викликом-6
01:35
Т/с Слов'яни
03:05
Загублений світ
04:35
ДжеДАІ. Воїни доріг
06:00
Панянка-Селянка
09:50
Красуня й чудовисько
11:40
Баффі - винищувачка вампірів
15:05
Дім моєї мрії
17:00
Ерагон
19:00
Дракон Піта
20:50
Персі Джексон: Море чудовиськ
22:45
Президент Лінкольн: Мисливець на вампірів
00:45
Одного разу під Полтавою
01:45
Танька і Володька
02:10
Одного разу під Полтавою
03:00
Танька і Володька
03:30
Одного разу під Полтавою
03:55
Країна У 2.2
04:40
Вечірка 3
05:25
Одного разу під Полтавою
05:50
Козаки. Футбол
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Інформаційний марафон Єдині новини
06:35
Помста природи
00:00
Південний Парк
00:50
Ріно 911
02:10
Трудоголікі
03:30
Кі і Піл
04:30
Дар’я
05:10
Шоу Рена та Стімпі
06:00
Корисні підказки
06:40
М/с «Світ чекає на відкриття»
07:00
М/с «Волохатий блог»
07:15
М/с «Елвін і бурундуки»
08:35
М/с «Сонік Бум»
09:05
М/с «Лего друзі: Нова глава»
09:35
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
10:15
М/с «Крихітка Кро»
10:30
М/с «Супер Крила»
11:00
М/с «Маленьке містечко»
11:40
М/с «Чаггінгтон»
12:10
М/с «Хоробрі зайці»
12:30
М/с «Бабілунс»
12:35
М/с «Гас - крихітний лицар»
13:00
М/с «Філлі Фантазія: Академія чарів»
13:30
М/с «Диностер»
13:55
М/с «КазУм-Кідс Гардієнз»
14:00
М/с «Сантьяґо та його моря»
14:25
М/с «Смурфики»
14:50
М/с «Еббі Хетчер»
15:15
М/с «Щенячий патруль»
16:15
М/с «Рейнбоу Хай»
16:20
М/с «Будинок з сюрпризом»
16:25
М/с « Барбі - трохи магії»
16:50
М/с «Елвін і бурундуки»
17:45
М/с «Супер Крила»
18:10
М/с «Сантьяґо та його моря»
18:40
М/с «Щенячий патруль»
19:40
М/с «Смурфики»
20:00
М/с «Гас - крихітний лицар»
20:30
М/с «Еббі Хетчер»
21:00
М/с «Леді Баг і Супер Кіт»
21:50
М/с «Диностер»
22:15
М/с «Дикі Скрічери»
22:40
М/с «Сонік Бум»
23:00
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
23:30
М/с «Фьюжн Макс»
00:00
Знімала мама
02:25
Світ чекає на відкриття
02:45
Казка з татом
04:40
Корисні підказки
05:50
Казка з татом
16:45
Закохай мене, якщо зможеш
03:30
Помста природи
03:55
Помста природи
05:30
Мишоловка для кота
06:00
Сімейні мелодрами
07:00
Сніданок з 1+1
09:30
Сімейні мелодрами
12:40
Т/с «Заборонений плід»
15:30
Говорить Україна
18:00
Т/с «Сила кохання Феріхи»
20:00
Т/с «Заборонений плід»
22:40
Говорить Україна
23:45
Т/с «Щоденники темного»
02:10
Т/с «Хостел»
04:30
Сімейні мелодрами
05:45
Телемагазин
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua