UA
RU
Оформити підписку
Вхід в кабінет
Онлайн
ТБ програма
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Спорт
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Онлайн
ТБ програма
Спорт
Еще
Оформити підписку
UA
RU
ТВ програма
Пн
15 кві.
Вт
16 кві.
Ср
17 кві.
Чт
18 кві.
Пт
19 кві.
Сб
20 кві.
Нд
21 кві.
Пн
22 кві.
Вт
23 кві.
Ср
24 кві.
Чт
25 кві.
Пт
26 кві.
Сьогодні
27 кві.
Зараз
Нд
28 кві.
Пн
29 кві.
Вт
30 кві.
Ср
01 тра.
Чт
02 тра.
Пт
03 тра.
Сб
04 тра.
Нд
05 тра.
Всі канали
1+1 Україна
2+2
TET
1+1 Марафон
Comedy Central
ПЛЮСПЛЮС
Квартал TV
Бігуді
Спорт
Уніан-ТБ
Рада
Суспільне Культура
Перший HD
Суспільне Новини
Суспільне Крим
Суспільне Ужгород
06:00
Одруження наосліп
06:30
Життя відомих людей
06:40
Гроза над тихоріччям
10:30
Коло омани
19:00
Продовження роду
23:00
Вечірній квартал 2024
01:00
Одруження наосліп
06:00
ДжеДАІ. Воїни доріг
07:45
Загублений світ
10:45
Х/ф Пастка
13:00
23 тур ЧУ Дніпро 1-Динамо
14:55
Х/ф Мужність під вогнем
17:05
Х/ф Втікачі
19:00
Х/ф Команда А
21:10
Х/ф Повітряна в'язниця
23:35
Х/ф Райське місто
01:05
Х/ф Ураган
02:50
Рік. За кадром
04:25
Загублений світ
05:10
ДжеДАІ. Воїни доріг
06:00
Мультфільми
06:15
Губка Боб Квадратні Штани
06:45
Рок Доґ 2
08:30
Ліно
10:10
Шпигуни під прикриттям
11:55
Титанік
15:45
Підняти перископ
17:30
Пригоди у Вегасі
19:30
Хочу бути тобою
22:00
Україна неймовірних людей
23:50
Термінал
02:15
Одного разу під Полтавою
03:05
Країна У 2.2
03:30
Одного разу під Полтавою
03:55
Країна У 2.2
04:20
Одного разу під Полтавою
04:40
Танька і Володька
05:00
Одного разу під Полтавою
05:25
Танька і Володька
05:50
Козаки. Футбол
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Парад найбільших незграб
07:40
Незграба
10:10
Усі ненавидять Кріса
13:30
Беккер
16:00
Парад найбільших незграб
17:40
Незграба
19:20
Беккер
21:50
Парад найбільших незграб
23:05
Південний парк
00:45
Ріно 911
02:05
Трудоголікі
03:25
Кі і Піл
04:25
Дар'я
04:45
Дар'я
05:10
Шоу Рена та Стімпі
06:00
Корисні підказки
06:40
М/с «Світ чекає на відкриття»
07:00
М/с «Волохатий блог»
07:15
М/с «Губка боб»
08:10
М/с «Елвін і бурундуки»
08:35
М/с «Сонік Бум»
09:05
М/с «Лего друзі: Нова глава»
09:35
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
10:15
М/с «Крихітка Кро»
10:30
М/с «Супер Крила»
11:00
М/с «Пес Патрон»
11:05
М/с «Маленьке містечко»
11:40
М/с «Чаггінгтон»
12:10
М/с «Хоробрі зайці»
12:30
М/с «Блупіс»
12:35
М/с «Гас - крихітний лицар»
13:00
М/с «Філлі Фантазія: Академія чарів»
13:30
М/с «Диностер»
13:55
М/с «КазУм-Кідс Гардієнз»
14:00
М/с «Сантьяґо та його моря»
14:25
М/с «Гігантозавр»
15:15
М/с «Щенячий патруль»
16:15
М/с «Рейнбоу Хай»
16:20
М/с «Будинок з сюрпризом»
16:25
М/с «Губка боб»
17:15
М/ф «Їжак Сонік-2»
19:10
М/ф «Велотачки»
20:40
М/с «Леді Баг і Супер Кіт»
21:25
М/с «Елвін і бурундуки»
21:50
М/с «Диностер»
22:15
М/с «Дикі Скрічери»
22:40
М/с «Сонік Бум»
23:00
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
23:30
М/с «Фьюжн Макс»
00:00
Знімала мама
02:25
Світ чекає на відкриття
02:45
Казка з татом
04:40
Корисні підказки
05:50
Казка з татом
06:00
Одного разу під Полтавою
08:05
Країна У
10:05
Танька і Володька
12:05
Розсміши коміка. Діти
13:45
Ліга сміху
15:40
Танька і Володька
17:05
Одного разу під Полтавою
18:05
Одного разу під Полтавою
19:05
Ігри приколів
21:00
Жіночий квартал
00:00
Ліга сміху
02:05
Розсміши коміка
02:50
Байрактар NEWS
03:05
Країна У
04:20
Одного разу під Полтавою
05:10
Розсміши коміка
06:00
Сімейні мелодрами
09:30
Одруження наосліп
14:30
Сімейні мелодрами
17:00
Т/с «Величне століття.Роксолана»
23:00
Сімейні мелодрами
01:00
Т/с «Щоденники темного»
02:10
Т/с «Хостел»
04:30
Сімейні мелодрами
05:45
Телемагазин
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua