Директор київської школи №148 Сергій Горбачов про користь і шкоду мобільних під час навчання
На жаль, наразі це відео не доступне
Але є багато інших проектів
Обирай, що дивитися
Поділитися
<iframe width="720" height="576" src="https://1plus1.video/video/embed/Dag8k8BR" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>