UA
RU
Оформити підписку
Вхід в кабінет
Онлайн
ТБ програма
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Спорт
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Онлайн
ТБ програма
Спорт
Еще
Оформити підписку
UA
RU
ТВ програма
Пн
15 кві.
Вт
16 кві.
Ср
17 кві.
Чт
18 кві.
Пт
19 кві.
Сб
20 кві.
Нд
21 кві.
Пн
22 кві.
Сьогодні
23 кві.
Зараз
Ср
24 кві.
Чт
25 кві.
Пт
26 кві.
Сб
27 кві.
Нд
28 кві.
Пн
29 кві.
Вт
30 кві.
Ср
01 тра.
Чт
02 тра.
Пт
03 тра.
Сб
04 тра.
Нд
05 тра.
Всі канали
1+1 Україна
2+2
TET
1+1 Марафон
Comedy Central
ПЛЮСПЛЮС
Квартал TV
Бігуді
Спорт
Уніан-ТБ
Рада
Суспільне Культура
Перший HD
Суспільне Новини
Суспільне Крим
Суспільне Ужгород
06:00
Єдині новини
06:30
Сніданок з 1+1
09:30
Ловець снів
13:05
Мольфар-2
18:10
Говорить вся країна
20:15
Коло омани
22:25
Доктор Хаус - 3
00:20
Морська поліція: Лос-Анджелес
02:10
Одруження наосліп
06:00
ДжеДАІ. Воїни доріг
06:20
Т/с Опер за викликом-5
08:15
Т/с CSI: Місце злочину
10:00
Т/с CSI: Місце злочину
12:45
Загублений світ
15:45
Х/ф Планета мавп
18:00
Т/с Опер за викликом-5
19:55
Х/ф Персонаж
22:05
Х/ф Великий переполох у малому Китаї
00:00
Т/с Опер за викликом-5
01:55
Рік. Херсон
03:40
Загублений світ
04:30
ДжеДАІ. Воїни доріг
06:00
Одного разу під Полтавою
08:00
Моя суперродина
10:00
Диявол з трьома золотими волосинами
11:00
Три пера
12:00
Баффі - винищувачка вампірів
16:00
Дім моєї мрії
18:00
Скажені сусіди
20:00
Ванільне небо
22:35
Підняти перископ
01:05
Одного разу під Полтавою
02:05
Танька і Володька
02:30
Одного разу під Полтавою
03:20
Танька і Володька
03:45
Країна У 2.2
04:35
Вечірка 3
05:25
Одного разу під Полтавою
05:50
Козаки. Футбол
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Парад найбільших незграб
07:40
Беккер
09:20
Фрейзер
10:10
Усі ненавидять Кріса
11:00
Теле-тато у відставці
12:40
Незграба
14:20
Дар'я
16:00
Усі ненавидять Кріса
16:50
Фрейзер
17:40
Парад найбільших незграб
18:30
Незграба
20:10
Беккер
21:50
Парад найбільших незграб
23:05
Південний парк
00:45
Ріно 911
02:05
Трудоголікі
03:25
Кі і Піл
04:25
Дар'я
05:10
Шоу Рена та Стімпі
06:00
Корисні підказки
06:40
М/с «Світ чекає на відкриття»
07:00
М/с «Волохатий блог»
07:10
Нескорені міста
07:15
М/с «Губка боб»
08:10
М/с «Елвін і бурундуки»
08:35
М/с «Сонік Бум»
09:05
М/с «Лего друзі: Нова глава»
09:35
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
10:15
М/с «Крихітка Кро»
10:30
М/с «Супер Крила»
11:00
М/с «Маленьке містечко»
11:40
М/с «Чаггінгтон»
12:10
М/с «Хоробрі зайці»
12:30
М/с «Блупіс»
12:35
М/с «Гас - крихітний лицар»
13:00
М/с «Філлі Фантазія: Академія чарів»
13:30
М/с «Диностер»
13:55
М/с «КазУм-Кідс Гардієнз»
14:00
М/с «Сантьяґо та його моря»
14:25
М/с «Смурфики»
14:50
М/с «Еббі Хетчер»
15:15
М/с «Щенячий патруль»
16:15
М/с «Рейнбоу Хай»
16:20
М/с «Будинок з сюрпризом»
16:25
М/с «Лего друзі: Нова глава»
16:50
М/с «Губка боб»
17:20
М/с «Елвін і бурундуки»
17:45
М/с «Супер Крила»
18:10
М/с «Сантьяґо та його моря»
18:40
М/с «Щенячий патруль»
19:40
М/с «Смурфики»
20:00
М/с «Гас - крихітний лицар»
20:30
М/с «Еббі Хетчер»
21:00
М/с «Леді Баг і Супер Кіт»
21:25
М/с «Губка боб»
21:50
М/с «Диностер»
22:15
М/с «Дикі Скрічери»
22:40
М/с «Сонік Бум»
23:00
М/с «Вовк на 100%: Легенда про місячний камінь»
23:30
М/с «Фьюжн Макс»
00:00
Знімала мама
02:25
Світ чекає на відкриття
02:45
Казка з татом
04:40
Корисні підказки
05:50
Казка з татом
06:00
Одного разу під Полтавою
06:55
Країна У
07:55
Королі палат
08:55
#ЯЖЕБАТЬ
09:55
Одного разу під Полтавою
10:55
Танька і Володька
11:55
Розсміши коміка
12:50
Ліга сміху
15:05
Ігри приколів
16:00
Країна У
17:00
Одного разу під Полтавою
18:00
Одного разу під Полтавою
19:00
#ЯЖЕБАТЬ
21:00
Вечірній квартал
22:45
Ліга сміху
01:05
Київ Вечірній
02:50
Розсміши коміка
03:35
Байрактар NEWS
03:50
Країна У
04:40
Одного разу під Полтавою
05:05
Розсміши коміка
06:00
Сімейні мелодрами
07:00
Сніданок з 1+1
09:30
Сімейні мелодрами
12:40
Т/с «Заборонений плід»
15:30
Говорить Україна
18:00
Т/с «Сила кохання Феріхи»
20:00
Т/с «Заборонений плід»
22:40
Т/с «Медіум»
23:30
Т/с «Щоденники темного»
02:10
Т/с «Хостел»
04:30
Сімейні мелодрами
05:45
Телемагазин
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua