UA
RU
Оформити підписку
Вхід в кабінет
Онлайн
ТБ програма
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Спорт
Канали
Категорії
Реаліті-шоу
Paramount+
Розважальні шоу
Магазин фільмів та серіалів
Новини
Серіали
Українські фільми і серіали
Мультфільми
Фільми
Всі категорії
Всі проєкти
Онлайн
ТБ програма
Спорт
Еще
Оформити підписку
UA
RU
ТВ програма
Пн
18 бер.
Вт
19 бер.
Ср
20 бер.
Чт
21 бер.
Пт
22 бер.
Сб
23 бер.
Нд
24 бер.
Пн
25 бер.
Вт
26 бер.
Ср
27 бер.
Чт
28 бер.
Сьогодні
29 бер.
Зараз
Сб
30 бер.
Нд
31 бер.
Пн
01 кві.
Вт
02 кві.
Ср
03 кві.
Чт
04 кві.
Пт
05 кві.
Сб
06 кві.
Нд
07 кві.
Всі канали
1+1 Україна
2+2
TET
1+1 Марафон
Comedy Central
ПЛЮСПЛЮС
Квартал TV
Бігуді
Спорт
Уніан-ТБ
Рада
Суспільне Культура
Перший HD
Суспільне Новини
Суспільне Крим
Суспільне Ужгород
06:00
Єдині новини
06:30
Сніданок з 1+1
09:30
Ловець снів
13:10
Мольфар-2
17:15
Жіночий лікар. Нове життя
19:30
Прем'єра! Говорить вся країна
20:30
Хоробрі серця
22:15
Доктор Хаус - 3
00:10
Морська поліція: Лос-Анджелес
02:00
Одруження наосліп
06:00
Т/с Хід коня
07:55
Т/с CSI: Місце злочину
10:30
Т/с CSI: Місце злочину
12:10
Загублений світ
14:00
Х/ф Пірати Карибського Моря: На дивних берегах
16:40
Х/ф Пірати Карибського моря: Помста Салазара
19:00
Х/ф Прометей
21:20
Х/ф Чужий: Заповіт
23:50
Х/ф Детектив Варшавскі
01:40
Загублений світ
03:05
Інформаційний марафон «Єдині новини»
04:45
ДжеДАІ. Воїни доріг
06:00
Одного разу під Полтавою
08:30
Я люблю Україну
10:30
Дамбо
12:30
Принц Персії: Піски часу
14:50
Команда А
17:15
Три дні на втечу
20:00
Ліга сміху. Волонтерський десант 3
00:00
Розсміши коміка
00:50
Одного разу під Полтавою
01:20
Танька і Володька
01:45
Країна У 2.2
02:10
Одного разу під Полтавою
03:25
Країна У 2.2
03:45
Одного разу під Полтавою
05:00
Країна У 2.2
05:25
Одного разу під Полтавою
05:50
Козаки. Футбол
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Парад найбільших незграб
07:40
Беккер
09:20
Фрейзер
10:10
Усі ненавидять Кріса
11:00
Теле-тато у відставці
12:40
Незграба
14:20
Дар'я
16:00
Усі ненавидять Кріса
16:50
Фрейзер
17:40
Парад найбільших незграб
18:30
Незграба
20:10
Беккер
21:50
Парад найбільших незграб
23:05
Південний парк
00:45
Ріно 911
02:05
Трудоголікі
03:25
Кі і Піл
04:25
Дар'я
05:10
Шоу Рена та Стімпі
06:00
Корисні підказки
06:40
М/с «Світ чекає на відкриття»
07:00
М/с «Волохатий блог»
07:15
М/с «Губка боб»
08:10
М/с «Елвін і бурундуки»
08:35
М/с «Сонік Бум»
09:05
М/с «Лего друзі: Нова глава»
09:35
М/с «44 коти»
10:15
М/с «Крихітка Кро»
10:30
М/с «Супер Крила»
11:00
М/с «Маленьке містечко»
11:40
М/с «Чаггінгтон»
12:10
М/с «Хоробрі зайці»
12:30
М/с «Бабілунс»
12:35
М/с «Велике Шоу Малюка Акули»
13:00
М/с «Філлі Фантазія: Академія чарів»
13:30
М/с «Диностер»
13:55
М/с «КазУм-Кідс Гардієнз»
14:00
М/с «Сантьяґо та його моря»
14:25
М/с «Смурфики»
14:50
М/с «Еббі Хетчер»
15:15
М/с «Щенячий патруль»
16:15
М/с «Рейнбоу Хай»
16:20
М/с «Будинок з сюрпризом»
16:25
М/с «Лего друзі: Нова глава»
16:50
М/с «Губка боб»
17:20
М/с «Елвін і бурундуки»
17:45
М/с «Супер Крила»
18:10
М/с «Сантьяґо та його моря»
18:40
М/с «Щенячий патруль»
19:30
М/с «Нескорені міста»
19:40
М/с «Смурфики»
20:00
М/с «Велике Шоу Малюка Акули»
20:30
М/с «Еббі Хетчер»
21:00
М/с «Леді Баг і Супер Кіт»
21:25
М/с «Губка боб»
21:50
М/с «Диностер»
22:15
М/с «Дикі Скрічери»
22:40
М/с «Сонік Бум»
23:00
М/с «44 коти»
23:30
М/с «Фьюжн Макс»
00:00
Знімала мама
02:25
Світ чекає на відкриття
02:45
Казка з татом
04:40
Корисні підказки
05:50
Казка з татом
06:00
Одного разу під Полтавою
06:50
Країна У
07:50
Папік
10:45
Одного разу під Полтавою
11:45
Танька і Володька
12:45
Розсміши коміка
13:40
Ліга сміху
15:10
Ігри приколів
16:05
Країна У
17:05
Одного разу під Полтавою
18:05
Одного разу під Полтавою
19:05
Папік
22:10
Ліга сміху
00:05
Ліга сміху
01:35
Київ Вечірній
02:55
Розсміши коміка
03:40
Байрактар NEWS
03:55
Країна У
04:20
Одного разу під Полтавою
05:10
Розсміши коміка
06:00
Сімейні мелодрами
07:00
Сніданок з 1+1
09:30
Сімейні мелодрами
12:40
Т/с «Заборонений плід»
15:30
Говорить Україна
18:10
Т/с «Любов не розуміє слів»
20:00
Т/с «Заборонений плід»
22:40
Т/с «Медіум»
00:00
Т/с «Щоденники темного»
02:10
Т/с «Хостел»
04:30
Сімейні мелодрами
06:00
Інформаційний марафон
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua
06:00
Дивись на сайті tv.kyivstar.ua